Marka: ADRENALINE

Model: STONE

Kod:  A112/20/10Wersja SHELL OFF-ROAD została zaprojektowana w oparciu o doświadczenia i opinie uzyskane od użytkowników poprzedniego modelu. Zmienione elementy to: obszerna płyta chroniąca plecy z pasem twardych paneli na linii kręgosłupa i głębsze elementy przednie lepiej chroniące żebra. Zbroja posiada również specjalne twarde pasy na ramionach, które po przykręceniu do przednich i tylnych paneli, pomagają utrzymać cały system ochraniaczy na właściwym miejscu.


To ulepszony model, który wprowadziliśmy od sezonu 2020, a więc od czasu kiedy dla odzieży motocyklowej obowiązuje zaostrzona norma PPE (Personal Protective Equipment, czyli Środek Ochrony Osobistej). Oznacza to, że ten element odzieży spełnia najnowsze możliwe standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej, wyznaczone dla tego typu wyposażenia.


Odzież motocyklowa, poza certyfikacją ochraniaczy przeszła między innymi badania wytrzymałości - materiału wierzchniego na przecieranie i szwów na rozrywanie.


Certyfikacja produktu zgodnie z najnowszą normą PPE, wprowadza najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa. Co to daje nam, motocyklistom? Pewność, że nasza kurtka, spodnie, czy rękawice wykonane są w technologii i z materiałów spełniających nowe, najwyższe kryteria unijne. Warto zainwestować w swoje bezpieczeństwo. 


SPECYFIKACJA:

Rodzaj ochrony: klatka piersiowa

Rodzaj ochrony: plecy

Rodzaj ochrony: łokcie

Rodzaj ochrony: ramiona

Nazwa własna: STONE PPE

Kolor: Czarny

Rozmiar: 2XL

Typ: Unisex

ADRENALINE Ochraniacz Stone

  • Marki A-Z ADRENALINE
  • Kod produktu: ADRENALINE Ochraniacz Stone
  • Dostępność: Na stanie
  • 289,00 PLN

  • Netto: 234,96 PLN

Dostępne opcje


Minimalna ilość zamówienia to 4

Produkty powiązane

ADRENALINE Ochraniacz pleców L

ADRENALINE Ochraniacz pleców L

Marka: ADRENALINEModel: -Kod:  A0102/08/10/LRozmiar: LRodzaj ochrony: kręgosłupTyp: UnisexKolor..

170,00 PLN Netto: 138,21 PLN

ADRENALINE Pas nerkowy

ADRENALINE Pas nerkowy

Marka: ADRENALINEModel: -Kod:  A0104/18/10Pas nerkowy zapobiega przewianiu i wiążącym się z tym..

50,00 PLN Netto: 40,65 PLN