Kask cross/enduro X-LITE X-502 U.C. PURO 1 kolor czarny

Kask cross/enduro X-LITE X-502 U.C. PURO 1 kolor czarny
search
  • Kask cross/enduro X-LITE X-502 U.C. PURO 1 kolor czarny

Kask cross/enduro X-LITE X-502 U.C. PURO 1 kolor czarny

X5U000809-001-S
NOLAN
Rozmiar: S
2 sztuk
1 988,95 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

OPIS PRODUKTU

X-502 Ultra Carbon to model, który wprowadza wielkie zamieszanie w segmencie kasków off-road i wyznacza jednocześnie najnowsze trendy stylistyczne. Niezwykle ostre, wyraźne kształty nie pozwolą go pomylić z kaskiem żadnej innej marki. Dzięki temu każdy posiadacz modelu X-502 będzie mógł się poczuć jak prawdziwy indywidualista.

W tym kasku zawarty jest cały pakiet najlepszych doświadczeń X-Lite, a wszystkie materiały i rozwiązania posłużyły jako bezkompromisowa droga do uzyskania kasku doskonałego.

O wygodę we wnętrzu dba najlepsza dostępna wyściółka typu Carbon Fitting wykonana z najnowocześniejszego materiału z aktywnym węglem wpływającym korzystanie na procesy termoregulacyjne, antystatyczne oraz antybakteryjność. Jest przy tym w 100% naturalna i oddychająca. Znajdują się w niej również wkładki adaptacyjne przeznaczone dla osób jeżdżących w okularach korekcyjnych. Kolejny przykład to system niezwykle wydajnej wentylacji Racing Air Flow, zaczerpnięty bezpośrednio z najwyższych modeli wyścigowych.

Model X-502 charakteryzuje się również szerokim otworem, do którego bez trudu można dopasować różne modele gogli. Ponadto znajduje się w nim: regulowany daszek, specjalny uchwyt do mocowania rurki od Camel Bag i system awaryjnie wypinanych policzków bocznych ułatwiających ściągnięcie kasku w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

SKORUPA
w dwóch rozmiarach, wykonana w 100% z carbonu

WENTYLACJA
najskuteczniejszy system wentylacji Racing Air Flow z sześcioma punktami wlotu z przodu kasku i wentylatorami w tylnej części skorupy

WNĘTRZE
najwyższej klasy wyściółka Carbon Fitting, w pełni wypinana wraz z policzkami bocznymi i przystosowana do prania

SYSTEM ZAPIĘCIA
podwójny pierścień D

NOLAN
X5U000809-001-S
2 sztuk

DANE TECHNICZNE

Kolor
czarny
Typ
Unisex
Materiał
Karbon
Rodzaj zapięcia
DD Ring
Blenda przeciwsłoneczna
Nie

Specyficzne kody

ean13
8030635578492